Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu
Czcionka
Treść
Witamy Panią Gertrudę w gronie 100 latków!
23.12.2022

Witamy Panią Gertrudę w gronie 100 latków!

Kolejny mieszkaniec Gminy Wieprz dołączy niebawem do grona 100-latków. Pani Gertruda Gil z Wieprza 24 grudnia skończy 100 lat!

Na uroczystość setnych urodzin z gratulacjami wybrali się przedstawiciele Gminy Wieprz, życząc Jubilatce wszelkiej pomyślności, a przede wszystkim zdrowia i sił na dalsze lata życia. Nie zabrakło prezentów, kwiatów i ogromu życzeń. Wójt Gminy Wieprz Pani Małgorzata Chrapek złożyła również na ręce dostojnej Jubilatki listy gratulacyjne od Premiera Mateusza Morawieckiego i Wojewody Małopolskiego Łukasza Kmity.
Pani Gertruda, urodziła się 24 grudnia 1922 roku w Nidku. Jako dziecko wyjechała z rodzicami do Francji, gdzie uczęszczała do szkoły podstawowej. Mając kilkanaście lat rodzina wróciła do Polski. Tutaj podjęła pracę zawodową. Poznała męża i wspólnie wychowali córkę. Doczekała się trzech wnuków i czterech prawnuków. Jubilatka jest bardzo ciepłą i pogodną osobą. Bardzo miło mówi o przeżytych latach. Jej dom był zawsze otwarty, jest niezmiernie gościnna. Pani Gertruda lubi czytać książki, oglądać telewizję, gdy tylko siły i pogoda pozwalają chętnie spaceruje.

W tym szczególnym dniu jeszcze raz pragniemy złożyć Pani Gertrudzie gratulacje oraz życzyć świętowania kolejnych rocznic. Niech każdy dzień wnosi coraz więcej ciepła, miłości, niech napawa mądrością życiową i dumą z dotychczasowych doświadczeń.