Targi pracy

Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach zaprasza wszystkich zainteresowanych na TARGI PRACY, które odbędą się w dniu 16 maja 2014 r. (piątek) w godz. od 10:00 do 14:00 w Hali Sportowej przy Gimnazjum nr 1 im. Polskich Noblistów w Andrychowie,ul. Daszyńskiego 14.

Honorowy patronat nad imprezą objęli Starosta Wadowicki - Pan Jacek Jończyk oraz Burmistrz Andrychowa - Pan Tomasz Żak.

Targi Pracy to przedsięwzięcie umożliwiające pracodawcom zaprezentowanie aktualnych wolnych miejsc pracy oraz pozyskanie odpowiednich pracowników, a osobom poszukującym zatrudnienia dające możliwość nawiązania współpracy z firmami poszukującymi pracowników, instytucjami rynku pracy oraz z innymi partnerami współpracującymi z publicznymi służbami zatrudnienia.

Targi Pracy to także bezpłatne informacje i porady z zakresu prawa pracy, zatrudniania osób niepełnosprawnych, szkoleń i kursów, a także wsparcia dla osób prowadzących lub zamierzających otworzyć własną działalność gospodarczą.

Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach zaprasza pracodawców, przedsiębiorców, agencje zatrudnienia, firmy szkoleniowe i  inne instytucje do udziału w Targach Pracy. Zgłoszenia należy dokonać  poprzez uzupełnienie formularza zgłoszeniowego wraz z oświadczeniem dostępnych na stronie: www.up.wadowice.pl .

Więcej informacji: Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach, Filia w Andrychowie, ul. Starowiejska 22b, 34-120 Andrychów tel. 33 875 98 68 wew. 270; fax. 33 875 98 68 wew. 250, e-mail: posrednicyfilia.wadowice@praca.gov.pl

 

Zobacz plakat