ZMIANA TERMINU WYWOZU ODPADÓW KOMUNALNYCH

UWAGA MIESZKAŃCY MIEJSCOWOŚCI WIEPRZ DÓŁ, WIEPRZ GÓRKA, FRYDRYCHOWIC.

ZMIANA TERMINU WYWOZU ODPADÓW KOMUNALNYCH

UWAGA MIESZKAŃCY MIEJSCOWOŚCI WIEPRZ DÓŁ!

ZMIANA TERMINU WYWOZU ODPADÓW KOMUNALNYCH

(Wieprz Dół: droga na Nidek od dawnej poczty w kierunku Gierałtowic, Pozostała część Wieprza: dolna część Wieprza od drogi powiatowej na Wadowice do granicy z Gierałtowicami i Przysiółki: Łęg, Twierdza, Rędziny, Kuckoń)

W związku z wywozem odpadów przypadającym na dzień 01.01.2015 r. tj. I czwartek miesiąca, Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Andrychowie uprzejmie informuje, że wywóz odpadów niesegregowanych z Państwa posesji zaplanowany na ten dzień, będzie wykonany w dniu 30.12.2014 r. (V wtorek miesiąca).

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

UWAGA MIESZKAŃCY MIEJSCOWOŚCI WIEPRZ GÓRKA!

ZMIANA TERMINU WYWOZU ODPADÓW KOMUNALNYCH

(WIEPRZ GÓRKA w tym Przysiółki: Korcza, Bania, Podgórze, Górka Górna, Górka za Kościołem)

W związku z wywozem odpadów przypadającym na dzień 06.01.2015 r. tj. I wtorek miesiąca, Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Andrychowie uprzejmie informuje, że wywóz odpadów niesegregowanych z Państwa posesji zaplanowany na ten dzień, będzie wykonany w dniu 09.01.2015 r. (II piątek miesiąca).

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

UWAGA MIESZKAŃCY FRYDRYCHOWIC!

ZMIANA TERMINU WYWOZU ODPADÓW KOMUNALNYCH

(Przysiółki: Łęg, Szafrańszczyzna, Michałowszczyzna oraz wszystkie budynki usytuowane przy głównej drodze na odcinku od Zespołu Szkolno- Przedszkolnego we Frydrychowicach do budynku składu budowlanego P. Żyły oraz do Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w kierunku Wieprza)

W związku z wywozem odpadów przypadającym na dzień 25.12.2014 r. tj. IV czwartek miesiąca, Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Andrychowie uprzejmie informuje, że wywóz odpadów segregowanych z Państwa posesji zaplanowany na ten dzień, będzie wykonany w dniu 29.12.2014 r. (V poniedziałek miesiąca).