IX Bieg Po Serce Zbója Spod Złotej Górki dla Wiktora z gminy Wieprz

Tegoroczna edycja IX Biegu Po Serce Zbója Spod Złotej Górki pozostaje taka sama jak w ubiegłym roku, tzn. biegamy razem a jednak osobno.

Biegamy i zbieramy kilometry od 13.09 – 13.10.2021 r. w ciągu całego miesiąca dokonujemy wpłat za pomocą konta Wiktorka utworzonego przez Fundację Promyczek na portalu zrzutka.pl. (link do zrzutki: https://zrzutka.pl/fp5dmt).Każdy z nas wycenia swój trud włożony w bieganie, jazdę na rowerze, spacery czy górskie wędrówki i dokonuje wpłat za pośrednictwem portalu, bądź do puszek znajdujących się na Krytym Basenie w Andrychowie, Urzędzie Miejskim w Andrychowie, Urzędzie Gminy Wieprz oraz Fundacji „Promyczek”.

Oczywiście chwalimy się osiągnięciami! Wrzucajcie zdjęcia, oznaczajcie nas hasztagiem #biegzbója2021, a my Wasze zdjęcia na bieżąco udostępniać będziemy na naszych profilach w mediach społecznościowych.

Aby zdjęcia nie były nudne, do odbioru będą na Krytym Basenie w Andrychowie i w Informacji Turystycznej (Rynek 14) wydrukowane dzięki wsparciu firmy Elpida wlepki Zbója. Zabierajcie, przekazujcie innym, przyklejajcie na koszulkach, rowerach, hulajnogach i musowo róbcie masę zdjęć!

Codziennie będziemy śledzić ilu z Was z nami jest, ile km zrobiliśmy i jaką kwotę udało nam się zebrać dla naszego małego bohatera Wiktorka.

Dżentelmeńska formuła biegu sprawia, że nie ponosimy praktycznie żadnych kosztów organizacyjnych, w których udźwignięciu w dużej mierze pomagali nam co roku nasi kochani sponsorzy. Może dacie się przekonać, żeby i w tym roku nas wesprzeć, dokonując bezpośredniej wpłaty na Wiktorka?

Kochani! Z naszymi gorącymi sercami, energią i siłą do działania możemy wszystko, a przede wszystkim sprawić aby świat małego Wiktorka stał się choć odrobinę piękniejszy!

Cel -> 25 000,00 zł! Jednak ubiegły rok pokazał jakie macie wielkie serca i nie ukrywam, że po cichu liczymy na to, że i ten rok będzie dla nas piękny i pobijemy kolejny rekord! Bo kto jak nie MY!

Do dzieła! Liczy się każde wsparcie!