Komunikat o zmianie funkcjonowania Urzędu Gminy Wieprz

W związku z dynamicznie rozwijającą się sytuacją związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa oraz w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo Mieszkańców Gminy Wieprz informujemy, że od dnia 3 listopada (wtorek) 2020r. do odwołania zaprzestaje się bezpośredniej obsługi klientów przez pracowników Urzędu Gminy w Wieprzu, Gminnego Zakładu Wodociągów oraz Gminnego Zakładu Gospodarki Ściekowej.
otwarty będzie dla mieszkańców tylko Punkt Obsługi Interesantów W SPRAWACH PILNYCH, z wejściem od strony parkingu przy Ochotniczej Straży Pożarnej.

Oznacza to realizację zadań w szczególnym trybie. Kontakt z Urzędem Gminy w Wieprzu oraz Zakładami będzie odbywał się z wykorzystaniem komunikacji elektronicznej, telefonicznej, korespondencji tradycyjnej. Ponadto można przekazywać korespondencje wrzucając ją do skrzynki znajdującej się przy wejściu do Urzędu.

Do Państwa dyspozycji podajemy nr do kontaktu: tel. 33/875-51-18, fax 33/875-50-60

Kontakt osobisty z pracownikami Urzędu i Zakładów będzie możliwy w szczególnie uzasadnionych przypadkach i wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym lub mailowym (zgłoszenie zgonu, odbiór nowego dowodu osobistego tylko w przypadku upływu terminu ważności starego dowodu osobistego).

Informujemy, że do odwołania również skrócone zostają godziny otwarcia Urzędu Gminy we wtorki do godz. 15.00

Dziękujemy za wyrozumiałość i przepraszamy za utrudnienia. O wszelkich zmianach będziecie Państwo informowani za pośrednictwem strony internetowej www.wieprz.pl.


Wójt Gminy Wieprz
/-/Małgorzata Chrapek