Gmina Wieprz
Powiększ Wysoki kontrast ePUAP BIP

Aktualności

Uwaga mieszkańcy Wieprza Górki i Gierałtowiczek


W związku z wywozem odpadów przypadającym na dzień wolny od pracy tj. na dzień 12 listopada 2018r. (II poniedziałek miesiąca), Urząd Gminy informuje, że wywóz odpadów niesegregowanych z Państwa posesji zaplanowany na ten dzień będzie wykonany w dniach:
- 9 listopada 2018r. (piątek) - zostanie zrealizowany wywóz z terenu Wieprz Górka (przysiółki od strony ul. Starowiejskiej: Kuwik, Wronowiec)
-13 listopada 2018r. (wtorek) - zostanie zrealizowany wywóz z miejscowości Gierałtowiczki.
UWAGA!!!

Jeśli dzień 12 listopada 2018r. nie zostanie ustanowiony dniem wolnym od pracy, wywóz odpadów w tym dniu odbędzie się według standardowego harmonogramu.


WYWÓZ ODPADÓW WIELKOGABARYTOWYCH


UWAGA MIESZKAŃCY WIEPRZA!
W związku z wywozem odpadów przypadającym na dzień 1 listopada 2018r. (WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH), Urząd Gminy informuje, że wywóz odpadów niesegregowanych z Państwa posesji zaplanowany na ten dzień, będzie wykonany w dniu 31 października 2018 (środa).
(dotyczy: WIEPRZ DÓŁ - droga na Nidek od dawnej poczty w kierunku Gierałtowic oraz POZOSTAŁA CZĘŚĆ WIEPRZA - dolna cześć Wieprza od drogi powiatowej na Wadowice do granicy z Gierałtowicami, Łęg, Twierdza, Rędziny, Kuckoń)

Copyright © 2018 Urząd Gminy Wieprz.
Wszelkie prawa zastrzeżone

Realizacja serwisu weboski